Úvodní strana > Akce > Soutěž MLADÝ PROJEKTANT > Výsledky soutěže „MLADÝ PROJEKTANT“

Výsledky soutěže „MLADÝ PROJEKTANT“

1.místo – tým č. 5 (1 155 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Doc. Ing. Josef Chladil, CsC.

  1. Bc. Josef Jurčík
  2. Bc. Jiří Horáček
  3. Bc. Martin Kunert
  4. Bc. Marek Kuchař
  5. Bc. Ondřej Havlík
  6. Bc. Ondřej Šimko
  7. Ing. Václav Šprdlík
  8. Ing. Eva Šebelová

2. místo – tým č. 3 (1 142 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Doc. Dr. Ing. Zdeňka Havířová

  1. Bc. David Fukal
  2. Bc. Marek Hála
  3. Bc. Matěj Kubina
  4. Bc. Šimon Rutta
  5. Bc. Lukáš Grus
  6. Bc. Lenka Trandová
  7. Ing. Vojtěch Veselý
  8. Ing. Luďka Hlásková

3.  místo – tým č. 1 (1 126 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Pavla Kotásková, Ph.D.

  1. Bc. Petr Tomaščák
  2. Bc. Adam Svoboda
  3. Bc. Valášek Jiří
  4. Slováčková Hana
  5. Kobzová Eva
  6. Bc. Zdeněk Sovák
  7. Ing. et Ing. Pavel Sablík
  8. Bc. Ing. Radek Dymák

 4. místo – tým č. 12 (1 121 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Ing. Petr Agel

  1. Kaděrová Andrea
  2. Nahodilová Šárka
  3. Heděncová Helena
  4. Babor Tomáš
  5. Gábor Tomáš
  6. Čermák Dominik
  7. Javorek Karel

5. místo – tým č. 16 (1 081 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Doc. Ing. Jiří Brožovský, Ph.D.

  1. Antoš Jakub
  2. Makový Aleš

6. místo – tým č. 6 (1 056 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Ing. Lenka Hrapková

  1. Bc. Jan Stuchlík
  2. Bc. Ivana Tarabová
  3. Bc. Soňa Střížová
  4. Bc. Hana Kresánková
  5. Bc. Zdeněk Navrátil
  6. Bc. Eliška Rudická
  7. Ing. Ondřej Gerbrich
  8. Ing. Zdeněk Dlauhý

7. místo – tým č. 2 (1 043 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Ing. Miloš Lavický, Ph.D.

  1. Bc. Jakub Sýs
  2. Bc. Pavel Víšek
  3. Bc. Lukáš Masařík
  4. Bc. Václav Váňa
  5. Bc. Michal Vybíhal
  6. Honzík Vladimír
  7. Ing. Marek Ajdarów
  8. Ing. Aleš Solař

8. místo – tým č. 14 (1 034 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Doc. Ing. Antonín Lokaj, Ph.D.

  1. Pšenčíková Radka
  2. Jurčíková Lenka
  3. Marášek Petr

9. místo – tým č. 13 (1 023 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Marek Jašek, Ph.D.

  1. Kubovský Tomáš
  2. Hurban Peter
  3. Flassig Michal
  4. Muras Tomáš
  5. Hricovová Martina

10. místo – tým č. 21 (1 009 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Ing. Jiří Labudek, Ph.D.

  1. Ing. Veronika Šípková
  2. Ing. Naďa Zdražilová
  3. Ing. Václav Potůček
  4. Szkanderová Lenka
  5. Rodaň Michal

11.  místo – tým č. 22 (1 005 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Kristýna Vavrušová, Ph.D.

  1. Belová Vendula
  2. Harazim Petr

12.  místo – tým č. 15 (955 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Pavel Vlček

  1. Stočková Andrea
  2. Janák Michal
  3. Klíma Marek

13. místo – tým č. 23 (935 bodů)

Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov
Ing. David Mikolášek

  1. Franková Pavla

14. místo – tým č. 4 (885 bodů)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Jaroslav Rychtář

  1. Zbyněk Pohořelský
  2. Jakub Kročil
  3. Stanislav Horníček
  4. Lucie Rožanská
  5. Petra Pacáková
  6. Ing. Alena Capíková
  7. Ing. Dana Chumchalová

15. místo – tým č. 18 (881)

Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK
Ing. Marcela Černíková

  1. Lavička Jaromír
  2. Had Jan