Úvodní strana > Kompetenční profily

Kompetenční profily

Vložit kompetenční profil

Kompetenční profily studentů

Kompetenční profily studentů jsou tvořeny na základě psychodiagnostických testů a  standardizovaných životopisů, které fungují na bázi elektronického formuláře – e-životopis. E-životopisy spolu s kompetenčními profily, vytvořenými na základě psychodiagnostického testování jednotlivých studentů, jsou zpracovány do podoby elektronické databáze, jejíž informace mohou sloužit k prezentaci kompetencí studentů zaměstnavatelům, u kterých lze odbornou praxi absolvovat.

  • Otestujte si své jazykové znalosti (dle referenčního rámce EU) a schopnosti komunikace v cizím jazyce.
  • Vytvořte si svůj vlastní e-životopis, který bude obsahovat vaše základní osobní data, informace o vašem vzdělání a kvalifikaci, odborných znalostech, praktických zkušenostech a dalších vašich dovednostech a schopnostech.
  • Staňte se součástí naší databáze, která bude volně dostupná nejen vám, ale také jednotlivým zaměstnavatelům, resp. poskytovatelům odborné praxe.
  • Ohodnoťte svou studentskou stáž, a to prostřednictvím hodnotícího dotazníku.

Eligible voters homework help are then able to vote during each election by visiting a polling station on election day, mailing in an absentee ballot, or through in-person early voting available in several different states.