Úvodní strana > Aktuality

Aktuality

13. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

30.9.2016

Všem našim čtenářům a příznivcům oboru stavebnictví a architektury přinášíme 13. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete opět listovat stránkami časopisu, na kterém se už 5 let podílejí odborní pracovníci vysokých škol a firem NDK společně s redakčními a vědeckými radami VŠB-TUO Fakulty stavební a Mendelovy univerzity v Brně Lesnické a dřevařské fakulty, kterým tímto děkujeme za spolupráci.

12. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

1.4.2016

Pro věrné čtenáře i další zájemce  z oblasti stavebnictví a architektury jsme připravili další už 12. číslo e-časopisu Stavební partner.

11. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

30.9.2015

Všem příznivcům oboru stavebnictví a architektury přinášíme už 11. číslo. e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER a tímto spoustu nových informací z oblasti výstavby dřevostaveb.

10. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

1.4.2015

Léto je opět tady a s ním 10. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER, které čeká jen na váš zájem prolistovat si příspěvky odborníků z oboru stavebnictví a architektury. Přejeme všem našim příznivcům krásné a pohodové léto a spoustu inspirace na další období.

9. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

30.9.2014

Všem věrným příznivcům projektu Partnerství v oblasti stavebnictví a architektury oznamujeme, že vychází již 9. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER, kde jsou umístěny odborné články z oblasti výstavby dřevostaveb, problémů zakládání dřevostaveb, nosných konstrukcí vícepodlažních budov apod. Na příspěvcích se podíleli odborníci firem MSDK a vysokých škol VŠB-TUO – Fakulty stavební a Univerzity Mendelu – Lesnické a dřevařské fakulty, kterým tímto děkujeme za spolupráci a věříme, že i v udržitelnosti projektu se budeme společně podílet na zpracování dalších čísel e‑časopisu.

Závěrečná konference k projektu Partnerství v oblasti stavebnictví a architektur

19.9.2014

Vážení kolegové, členové projektového týmu MSDK, VŠB-TUO Fakulty stavební, Univerzity Mendelu Lesnické a dřevařské fakulty, odborní pracovníci firem MSDK a partnerských vysokých škol, rádi bychom Vás pozvali na Závěrečnou konferenci k projektu Partnerství v oblasti stavebnictví a architektury, která se uskuteční dne 26. 9. 2014 v 10.00 hod na VŠB-TUO FAST, místnost H104. Společně zhodnotíme dosavadní výsledky z realizace projektu, jeho přínosy jak pro studenty vysokých škol, tak i pro odborníky z firem a pohovoříme o pokračování aktivit v udržitelnosti projektu. Těšíme se na vaší účast a děkujeme všem za skvělou spolupráci na projektu.

8. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

1.7.2014

Léto je tady a s ním i 8. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER, které čeká jen na váš zájem prolistovat si příspěvky odborníků z oboru stavebnictví a architektury. Přejeme všem našim příznivcům krásné a pohodové léto a spoustu inspirace na další období.

Výsledky soutěže „Komplexní využití desek CETRIS“

25.4.2014

Partnerství v oblasti stavebnictví a architektury CZ.1.07/2.4.00/17.0064 VÝSLEDKY SOUTĚŽE „Komplexní využití desek CETRIS“ Dne 23. 4. 2014 proběhlo na VŠB-TUO Fakultě stavební vyhodnocení soutěže „Komplexní využití desek CETRIS“. Hodnocení se zúčastnila 8členná komise složená ze zástupců VŠB-TUO Fakulty stavební, Lesnické a dřevařské fakulty Univerzity Mendelu, zástupců klastru MSDK a firmy CIDEM Hranice a. s. Na základě předem […]

Konference 29. – 30. 4. 2014

14.4.2014

Zveme všechny studenty, akademické pracovníky, odborníky z praxe, zástupce firem MSDK a zástupce vysokých škol na Dřevařský kongres s mezinárodní účastí, který se uskuteční ve dnech 29. – 30. 4. 2014 na VŠB‑TUO-FAST. Níže přikládáme pozvánku s programem a těšíme se na vaší účast!

7. číslo e-časopisu STAVEBNÍ PARTNER

1.4.2014

Nejen věrným čtenářům časopisu Stavební partner, ale i dalším příznivcům oblasti stavebnictví a architektury oznamujeme, že vychází už 7. číslo e-časopisu. Pokud budete mít zájem podělit se se svými poznatky či pocity nejen z příspěvků e-časopisu, ale i z dalších aktivit tohoto projektu, využijte Fóra na tomto portále.

1. stránka z celkem 3123