Úvodní strana > Akce > Stáže > Pracovní skupiny

Pracovní skupiny

PRACOVNÍ TÝMY MENDELU

Tým č. 1 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Pavla Kotásková, Ph.D.

  1. Bc. Tomaščák Petr
  2. Bc. Svoboda Adam
  3. Bc. Valášek Jiří
  4. Slováčková Hana
  5. Kobzová Eva
  6. Bc. Sovák Zdeněk
  7. Ing. et Ing. Sablík Pavel
  8. Bc. Ing. Radek Dymák

Tým č. 2 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

 Ing. Miloš Lavický, Ph.D.

  1.  Bc. Jakub Sýs
  2. Bc. Pavel Víšek
  3. Bc. Lukáš Masařík
  4. Bc. Václav Váňa
  5. Bc. Michal Vybíhal
  6. Honzík Vladimír
  7. Ing. Ajdarów Marek
  8. Ing. Solař Aleš

Tým č. 3 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Doc. Dr. Ing. Zdeňka Havířová  

  1. Bc. David Fukal
  2. Bc. Marek Hála
  3. Bc. Matěj Kubina
  4. Bc. Šimon Rutta
  5. Bc. Lukáš Grus
  6. Bc. Lenka Trandová
  7. Ing. Vojtěch Veselý
  8. Ing. Luďka Hlásková

Tým č. 4 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Jaroslav Rychtář

  1.  Zbyněk Pohořelský
  2. Jakub Kročil
  3. Stanislav Horníček
  4. Lucie Rožanská
  5. Petra Pacáková
  6. Ing. Alena Capíková
  7. Ing. Dana Chumchalová

Tým č. 5 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Doc. Ing. Josef Chladil, CsC.

  1. Bc. Josef Jurčík
  2. Bc. Jiří Horáček
  3. Bc. Martin Kunert
  4. Bc. Marek Kuchař
  5. Bc. Ondřej Havlík
  6. Bc. Ondřej Šimko
  7. Ing. Václav Šprdlík
  8. Ing. Eva Šebelová

Tým č. 6 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Ing. Lenka Hrapková

  1. Bc. Stuchlík Jan
  2. Bc. Tarabová Ivana
  3. Bc. Střížová Soňa
  4. Bc. Kresánková Hana
  5. Bc. Navrátil Zdeněk
  6. Šmardová Gabriela
  7. Ing. Gerbrich Ondřej
  8. Ing. Dlauhý Zdeněk

PRACOVNÍ TÝMY VŠB

Tým č. 12 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Ing. Petr Agel

  1. Kaděrová Andrea
  2. Nahodilová Šárka
  3. Heděncová Helena
  4. Babor Tomáš
  5. Gábor Tomáš
  6. Čermák Dominik
  7. Javorek Karel

Tým č. 13 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Marek Jašek, Ph.D.

  1. Kubovský Tomáš
  2. Hurban Peter
  3. Flassig Michal
  4. Muras Tomáš
  5. Hricovová Martina

Tým č. 14 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Doc. Ing. Antonín Lokaj, Ph.D.

  1. Pšenčíková Radka
  2. Jurčíková Lenka
  3. Marášek Petr

Tým č. 15 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Pavel Vlček

  1. Stočková Andrea
  2. Janák Michal
  3. Klíma Marek

Tým č. 16 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Doc. Ing. Jiří Brožovský, Ph.D.

  1. Antoš Jakub
  2. Makový Aleš

Tým č. 18 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Marcela Černíková

  1. Lavička Jaromír
  2. Had Jan

Tým č. 21 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Ing. Jiří Labudek, Ph.D.

  1. Ing. Veronika Šípková
  2. Ing. Naďa Zdražilová
  3. Ing. Václav Potůček
  4. Szkanderová Lenka
  5. Rodaň Michal

Tým č. 22 – Projektování domu dle specifikací VELOX-WERK

Ing. Kristýna Vavrušová, Ph.D.

  1. Belová Vendula
  2. Harazim Petr

Tým č. 23 – Projektování domu dle specifikací RD Rýmařov

Ing. David Mikolášek

  1. Franková Pavla